VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Výměna baterie v iPhonu může vyřešit nejeden problém!

Špatný stav baterie v iPhonu se může projevovat hned několika způsoby. Skoro každý uživatel jablečného produktu se aspoň s jedním již setkal. Řešení je přitom tak snadné, stavte se na výměnu baterie. Nemusíte iPhone nikam posílat, nemusíte mazat data, stačí přijít, posadit se a za deset, někdy patnáct minut je vše hotovo.

Jak se špatný stav baterie v iPhonu projevuje?

  • Předčasné vypínání iPhonu - V pravém horním rohu je indikátor zbývající kapacity baterie, jenže ten při kombinaci chladného počasí a špatného stavu baterie můžete ignorovat. Přestože Vám ukáže například ještě zbývajících 30%, otevřete fotoaparát a iPhone se z ničeho nic vypne. Po připojení do nabíječky ihned naskočí a ukazuje zmíněných třeba 30%, ve kterých se předčasně vypnul.
  • Rychle klesající kapacita - Ráno vypojíte plně nabitý iPhone z nabíječky, jenže u oběda už hledáte nejbližší zásuvku, protože jste opět skoro na nule. Ano i takovéto případy se stávají. Mnoho lidí to řeší například nošením powerbanky u sebe, ovšem jedná se pouze o dočasné řešení, rychlost klesání kapacity se bude neustále zvětšovat.
  • Nafukování baterie - Tím nejzásadnějším problémem může být jednoznačně nafukování špatné baterie. Ta totiž následně tlačí zespodu na displej a zvyšuje tak riziko jeho poškození. Nafouklou baterii poznáte, pokud se Vám začne odlepovat rámeček displeje, nebo také podle vznikajícího otlaku na displeji.
  • Kondice baterie - Společnost Apple u nové verze operačního systému iOS přišla s možností, informovat se o aktuální kondici baterie. Vše najdete pokud půjdete do Nastavení - Baterie - Kondice baterie. Zde se můžete jednoduše informovat o aktuální maximální kapacitě baterie v iPhonu. Pokud klesne kondice baterie pod 85% (někde se uvádí 80%) maximálního výkonu, doporučujeme na výměnu baterie rozhodně zavítat.

Řešení je přitom tak snadné..

Mnoho uživatelů aktuální problémy s baterií neřeší až přehlíží. Jenže zrovna baterie je velice důležitou součástí, bez které by iPhone nemohl fungovat. Vyndejte z iPhonu kameru a iPhone poběží, vyndejte z iPhonu ale baterii. Včasnou výměnou baterie přitom můžete jednoduše předejít mnoha problémům. Navštivte naši kamennou prodejnu a nechte si baterii vyměnit včas! Výměnu baterie v iPhonu provádíme na počkání, bez nutnosti objednání předem se zárukou. Při výměně nepřijdete o žádná data. Stavte se za námi dřív, než bude pozdě...

Podrobný ceník všech prováděných oprav najdete zde!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení