Výměna domovského tlačítka iPhone 6s Plus

690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Výměna domovského tlačítka iPhone 6s Plus - Servis iPhonu v Praze na počkání. (Přibližně 20 minut) Adresa: Ostrovského 11, Praha 5. Prodejna se nachází přibližně 250m od stanice Metra B - Anděl, nebo také přímo na autobusové zastáce Ženské domovy. Možnost servisu i u Vás doma / práci po telefonické či emailové domluvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výměna domovského tlačítka iPhone 6s Plus - Nebo také oprava homebuttonu iPhone 6s Plus. Oprava která zabere přibližně 20 minut i s otestováním iPhonu po provedení opravě. Navíc nemusíte odhlašovat FindMyiPhone ani nepřijdete o žádná data, stačí přijít na prodejnu a nechat si homebuttone u iPhonu 6s Plus na počkání opravit. Pokud si chcete získat přednost před zákazníky, kteří přijdou na opravu iPhonu bez objednání, můžete si servis jednoduše objednat pomocí telefonního čísla, nebo klasickou objednávkou pomocí tlačítka výše.

PROBLÉMY S DOMOVSKÝM TLAČÍTKEM IPHONE 6S PLUS

Domovské tlačítko u iPhonu 6s Plus může přestat fungovat dvěmi způsoby. Prvním je nefunkční čtečka otisku prstu, díky které můžete iPhone odemykat, platit v AppStore apod. Druhým problémem se kterým se u homebuttonu iPhonu 6s Plus můžete setkat je mechanická nefunkčnost tlačítka. Snažíte se například zavřít aplikaci, ale tlačítko na stisknutí nereaguje. 

OPRAVA DOMOVSKÉHO TLAČÍTKA IPHONE 6S PLUS

Homebutton iPhonu 6s Plus je i není opravitelný. Funkce čtečky otisku prstů u iPhonu 6s Plus bohužel opravitelná není. Domovské tlačítko je spárováno se základní deskou iPhonu, nainstalujeme-li do iPhonu nové, nebude Vám funkce čtečky otisky prstu fungovat, proto je závada neopravitelná. Mechanická funkce pro zavírání aplikací, otevření multitaskingu nebo spuštění voiceoveru, opravitelná je. Stačí vyměnit tlačítko (přibližně 20 minut). Tlačítka jsou k dispozici ve 4 barevných variantách: černé, stříbrné, zlaté a růžové. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oprava iPhonu 6s Plus v Praze na počkání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz