Výměna domovského tlačítka iPhone SE

790 Kč –25 %
Výměna domovského tlačítka iPhone SE
790 Kč –25 % 590 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Výměna domovského tlačítka iPhone SE - Servis iPhonu v Praze na počkání. (Přibližně 20 minut) Adresa: Ostrovského 11, Praha 5. Prodejna se nachází přibližně 250m od stanice Metra B - Anděl, nebo také přímo na autobusové zastáce Ženské domovy. Možnost servisu i u Vás doma / práci po telefonické či emailové domluvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výměna domovského tlačítka iPhone SE - Někdy také nazývána jako oprava homebuttonu iPhone SE. Stejně jako u iPhonu 5S oprava homebuttonu u iPhonu SE nezabere více než 20 minut s následným otestováním iPhonu po provedené opravě. Navíc si můžete opravu předem rezervovat, buď na telefonním čísle nebo prostřednictvím klasické objednávky. Získáte tak přednost před uživateli, kteří přijdou na opravu iPhonu bez objednání.

Domovské tlačítko iPhone SE

PROBLÉMY S DOMOVSKÝM TLAČÍTKEM IPHONE SE

U iPhonu SE mohou být problémy s domovským tlačítkem hned dva. Prvním je nefunkční čtečka otisku prstu (touch-id), pomocí které odemykáte iPhone SE či platíte v AppStore. Chyba touch-id se projevuje už v nastavení, kdy Vám iPhone nedovolí Váš otisk prstu nastavit. Druhou závadou je mechanické poškození tlačítka. Přestože klikáte na tlačítko nic se neděje. Žádná aplikace se nezavře, nerozsvítí se obrazovka abyste se podívali kolik je hodin apod.

homebutton iPhone SE

OPRAVA DOMOVSKÉHO TLAČÍTKA IPHONE SE

Opravit lze pouze jeden z výše zmiňovaných problémů. První problém s touch-id je bohužel neopravitelný, domovské tlačítko je synchronizované se základní deskou iPhonu a proto není možné jej nahradit jiným. V případě nahrazení nebude čtečka nadále fungovat. Výměnou homebuttonu ovšem můžete vyřešit problém s mechanickým poškozením. Nové tlačítko bude perfektně reagovat na stisknutí. Celá výměna tlačítka nezabere více než 20 minut i s následným otestováním iPhonu.

Výměna domovského tlačítka iPhone SE

Doplňkové parametry

Kategorie: Oprava iPhonu SE 2016 v Praze na počkání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz