Chybová hláška po výměně baterie u iPhonu XS a novějších

Chcete si nechat vyměnit baterii u iPhonu XS a novějších modelů? Žádný problém, má to jedno malé "ale". Nejprve bychom vás rádi uklidnili, že se nemusíte obávat. Náhradní díly, které používáme jsou plně certifikované, kvalitní a baterie mají stejnou kapacitu, jako baterie originální. Protože vyměňujeme kompletně celou baterii, včetně nové elektroniky, po výměně baterie u novějších modelů vám v nastavení vyskočí hláška o "neznámém dílu" a iPhone nebude schopný načíst její kondici. Nebojte aktuální procentuální stav baterie se vám bude ukazovat i nadále. 

Hláška po výměně baterie iPhone - 1

Výměna baterie v iPhonu XS a novějších modelech se zachování ukazatele kondice

Výměnu baterie provádíme ve většině případů v rozmezí 10 až 20 minut. Vše stíháme takhle rychle z důvodu výměny celé baterie i s novou elektronikou uvnitř baterie. Pokud byste ovšem chtěli, aby zůstal zachován ukazatel kondice baterie, umíme i to! V případě zájmu o výměnu baterie v iPhonu se zachování kondice baterie, budeme nuceni přepájet elektroniku z původní baterie do nové a celý servisní postup se tak lehce protáhne. Výměnu baterie s prohozením elektroniky provádíme přibližně do 2 pracovních dní a cena je o 1000 korun vyšší. Většina uživatelů stejně ukazatel kondice baterie nepoužívá, takže se bez nej obejdou i do budoucna.

Hláška po výměně baterie iPhone - 2

Rozhodnete-li se pro výměnu baterie v iPhonu bez zachování ukazatele kondice, nemusíte se obávat. Nebude to mít absolutně žádný vliv na chod telefonu. iPhone bude šlapat jako hodinky i nadále. Majitelé starších iPhonů (iPhone X a starší) mohou jásat. Jich se problém s touto hláškou netýká. Kondice baterie se jim bude zobrazovat i po výměně bez problému.

Není vám cokoliv jasné? Zavolejte nám! Rádi vám vše poradíme a vysvětlíme. K dispozici jsme vám na telefonní číslo 776 76 70 72. Budeme se těšit na vaši návštěvu na naší kamenné prodejně v ulici Ostrovského 971/11, Praha 5.

Hláška po výměně baterie iPhone - 3

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení