Jak správně pečovat o pouzdro na iPhone?

Většina produktů, které jsou úzce spjaté s elektronikou vyžadují určitou údržbu. Spousta uživatelů klade důraz pouze na čistění samotného telefonu, ale je dobré neopomíjet i čistění obalu, který nejenom chrání váš telefon, ale i lehce zvyšuje životnost jednotlivých komponentů vašeho telefonu. Především funkčnost postranních tlačítek, nabíjecího vstupu, reproduktorů a i mikrofonu a v poslední řadě chráníte i sami sebe, jelikož je známé, že na telefonu se drží mnoho bakterií a pravidelných čistěním docílíme lepšího stavu i v této problematice.

JAK TEDY ŠETRNĚ A SPRÁVNĚ PEČOVAT O POUZDRO NA IPHONE?

Zhruba jednou za 3-4 týdny je dobré pouzdro alespoň pročistit od prachu. V první řadě očistíme samotný telefon a v druhé řadě se vrhneme na pouzdro. Pro tyto účely nám velmi efektivně poslouží obyčejný zubní kartáček (pochopitelně čistý), se kterým se lehce dostaneme i do zákoutí pouzdra a lehce odstraníme usazený prach.V případě zašpinění obalu něčím jiným než-li prachem obal omyjeme vlažnou vodou a mýdlem, pouzdro řádně otřeme a necháme proschnout. Nic na telefonu, ani krytu neleštěte leštícími přípravky a nebo snad ještě v horším případě pískem - mohlo by dojít k poškození a především poškrábání. Kryt telefonu i samotný telefon efektivně vyleštíte i jemnou látkou, či přímo leštícím hadříkem (například na brýle).

Zežloutnul vám bílý, či průhledný kryt? Nezoufejte, běžně se toto může stát vlivem sllunce, či tepla. Kryt stačí ošetřit běžným odlakovačem, který by měl navrátit barvu do původního stavu. Pokud pouzdro na svém telefonu ještě nevlastníte, nebo jej jen chcete obměnit za nový, věříme, že si vyberete z naší pestré škály kvalitních obalů v přiloženém odkazu zde!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz